Novinky


Tu si môžete pozrieť najnovšie informácie či akcie ktoré sa budú konať.Všetko je rozdelené do samostatných sekcií kďe sa budú informácie dopĺnať.


Našu ponuku sme rozšírili už aj o domáce burgre ktoré si môžete u nás objednať.Objednať si ich môžete v klasickej alebo bezlepkovej variante.V našej ponuke je zatiaľ len zopár burgrov ale každopádne budeme časom ponuku rozširovať.

~Pizza & Burger Marro
2.7.2018
Do našej stálej ponuky sme pridali aj novú pizzu calzone (č28).

~Pizza & Burger Marro
1.7.2018
I pre zákazníkov s celiakiou sme pripravili možnosť objednať si bezlepkovú pizzu.Používame na ňu výlučne bezlepkové výrobky od slovenského dodávateľa, ktoré sme si dali overiť na prítomnosť lepku. Protokol je dostupný na našej stránke. Na pizzu používame múku zakúpenú v lekárni. Preto sú ceny pízz troška vyššie, ako u klasických pízz. Celiatici ale určite vedia, aká je cenová relácia kvalitnej bezlepkovej múky. Na prípravu používame samostatné plechy a samozrejme aj samostatnú pec a priestor na manipuláciu s cestom. Pri obkladaní a miesení cesta používame jednorazové rukavice. Okrem klasickej bezlepkovej pizze ponúkame aj bezlepkové pizze štangle, sladkú bezlepkovú pizzu, vprážaný bezlepkový encián a bezlepkové palacinky. Dúfam, že sme Vás potešili, že aj v našom meste je možné zakúpiť si bezlepkovú pizzu. Protokol o skúške bezlepkovej pizze nájdete tu Ak máte akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať cez Náš kontaktný formulár alebo telefonicky na našom telefónnom čísle radi Vám odpovieme.

Protokol o skúške bezlepkovej pizze:
PDF    RTF    TIF

~Pizza & Burger Marro
1.7.2018